Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Wrocław - 24/48

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Zatrudnię pracownika ochrony do służby w obiekcie Przemysłowym znajdującym się w Centrum Wrocławia

Obowiązki:
  • obsługa ruchu osobowo samochodowego oraz patrolu naprzemiennie (Służby pełnione w godz. 05:00-23:00 )
  • praca w systemie 24/48 lub 12/24
Wymagania:
  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
  • Książeczka dopuszczenia do broni obiektowej
  • Ważne badania lekarskie oraz psychologiczne
Oferujemy:
  • Umundurowanie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do pakietów MultiSport
  • Dofinansowanie do Opieki Medycznej
Dodatkowe informacje

Zainteresowane pracą osoby proszę o kontakt: 785 504 731

Gdzie szukać pracy jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Wrocław - 24/48

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Wrocław - 24/48 w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Wrocław - 24/48 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Wrocław - 24/48, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Seris Konsalnet Holding S.A.

Praca Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Wrocław - 24/48, Wrocław