Prawnik ds. Ochrony Danych Osobowych

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - właściciela jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce - osoby do pracy na stanowisku: Prawnik ds. Ochrony Danych Osobowych

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • udzielanie porad prawnych w zakresie ochrony danych osobowych (RODO),
  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów, procedur, regulaminów itp.
  • zapewnienie prawidłowości funkcjonowania grupy i proponowanych przez nią produktów z przepisami w zakresie RODO, a także uregulowaniami nadzorczymi w tym obszarze.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe prawnicze,
  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie praktyczne w udzielaniu porad prawnych w zakresie ochrony danych osobowych,
  • masz min. 2-letnie doświadczenie przy wdrażaniu nowych usług i produktów,
  • możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych,
  • posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie ochrony danych osobowych, w tym bezpieczeństwa informacji,
  • cechują cię: umiejętność logicznego myślenia, pracy zespołowej, jasnego wyrażania swoich myśli, a także prawidłowej komunikacji.

Pracodawca oferuje:

  • umowę na zasadach współpracy B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • bogaty pakiet benefitów.

Gdzie szukać pracy jako Prawnik ds. Ochrony Danych Osobowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prawnik ds. Ochrony Danych Osobowych w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prawnik ds. Ochrony Danych Osobowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prawnik ds. Ochrony Danych Osobowych, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.