Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Siechnice 24/48 lub 12/24

Lokalizacja: Siechnice , dolnośląskie;

Zatrudnię pracownika ochrony do służby w obiekcie przemysłowym niedaleko Wrocławia - Siechnice

Opis stanowiska
  • Służby pełnione w godz. 08:00-20:00, 20:00-08:00
  • Możliwość pracy w systemie 24 godzinnym!
  • Obowiązki pełnione na posterunkach stałych
  • Obsługa ruchu osobowo samochodowego oraz patrolu naprzemiennie (Służby pełnione w godz. 05:00-23:00 )
Wymagania:
  • Sumienność
  • Niekaralność
  • Zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Umundurowanie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dostęp do pakietów MultiSport
  • Dofinansowanie do Opieki Medycznej
  • Obowiązki
Dodatkowe informacje

Zainteresowane pracą osoby proszę o kontakt 785 504 731

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Siechnice 24/48 lub 12/24

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Siechnice 24/48 lub 12/24 w miejscowości: Siechnice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Siechnice 24/48 lub 12/24 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Siechnice 24/48 lub 12/24, praca w Siechnice dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Seris Konsalnet Holding S.A.

Praca Pracownik Ochrony - obiekt przemysłowy - Siechnice 24/48 lub 12/24, Siechnice