Scrum Master

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Pakiet Ubezpieczeniowy

2-15-59134

Dla naszego Klienta -- skandynawskiej firmy z sektora prywatnych usług medycznych i ratowniczych - poszukujemy specjalisty na stanowisko:

SCRUM MASTER

Osoba pełniąca tę rolą będzie odpowiedzialna za koordynację procesów realizowanych w ramach zespołu scrum'owego dedykowanego do rozwoju jednego z nowych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie realizacji zadań przez zespół developerów zgodnie z wymogami projektowymi;
  • Tworzenie raportów dotyczących postępu prac, śledzenie efektywności;
  • Bliska współpraca z właścicielem produktu oraz zespołem przy rozwiązywaniu bieżących problemów;
  • Zapewnienie zgodności prac z zasadami pracy zespołu SCRUM'owego: edukowanie członków zespołu, dbałość o przestrzeganie zasad metodyki SCRUM'owej;
  • Zarządzanie procesem SCRUM'owym: prowadzenie codziennych spotkań (stand ups), omawianie zrealizowanych zadań (retrospectives), planowanie wypuszczenia produktu (release planning);
  • Komunikacja postępów prac zewnętrznym udziałowcom we współpracy z Właścicielem Produktu.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w metodykach Agile / SCRUM;
  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność efektywnej komunikacji, umiejętności negocjacyjne;
  • Zdolność do budowania długofalowych relacji z członkami zespołu oraz zewnętrznymi udziałowcami;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym, wymagającym środowisku pracy;
  • Umiejętność identyfikacji oraz prezentacji rozwiązań w odpowiedzi na codzienne problemy związane z pracą zespołu oraz umiejętność podejmowania inicjatywy;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Korzyści:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o skandynawskiych korzeniach i typowej dla "work life balance" atmosferze pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Gdzie szukać pracy jako Scrum Master

Jaka oferta pracy na stanowisku: Scrum Master w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Scrum Master Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scrum Master, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.