Specjalista ds. Prawa Pracy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. zatrudni osobe na stanowisko: Specjalista ds. Prawa Pracy

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie pism do urzędowych, sprawozdań, procedur, regulaminów,
  • koordynacja obiegu dokumentów,
  • bieżąca kontrola zmieniających się przepisów
  • inne zadania zlecone przez Dyr. HR
Wymagania:
  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów prawniczych
  • umiejętność stosowania przepisów prawa
  • chęć do nauki
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • terminowość i rzetelność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Europejskim,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Prawa Pracy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Prawa Pracy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Prawa Pracy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Prawa Pracy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.