Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding

PPHU Specjał Sp. z o.o. Rzeszów Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ - ogólnopolski dystrybutor FMCG, jedna z największych polskich firm oraz największy pracodawca na Podkarpaciu

w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I EMPLOYER BRANDINGU

Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Ciepłownicza

Zadania:

  • Samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń oraz selekcja Kandydatów
  • Wdrożenie i adaptacja nowych pracowników
  • Wsparcie kadry managerskiej i pracowników w kwestii personalnej
  • Sporządzanie analiz i raportów, monitorowanie wskaźników zatrudnienia
  • Analizowanie problemów personalnych oraz rekomendowanie działań naprawczych
  • Uczestnictwo w działaniach z obszaru employer branding i aktywne budowanie wizerunku pracodawcy na rynku lokalnym
  • Monitorowanie i prowadzenie komunikacji wewnętrznej w firmie

WYmagania:

  • Wykształcenia wyższego - mile widziane: socjologia, ekonomia lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Doświadczenia w obszarze kompleksowej rekrutacji
  • Samodzielności i inicjatywy przy realizacji projektów
  • Umiejętności wykorzystywania różnorodnych metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • 'Lekkiego pióra' - umiejętności pisania tekstów oraz tworzenia komunikacji firmowej
  • Inicjatywy, samoorganizacji i komunikatywności
  • Bardzo dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Realizację ambitnych i samodzielnych projektów z obszaru HR i EB
  • Różnorodny pakiet benefitów pracowniczych np.: kartę multisport ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną
  • Atrakcyjny fundusz świadczeń pracowniczych

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPHU Specjał Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.PPHU Specjał Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.