Team Leader / Senior Python Developer

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej dedykowane platformy sprzedażowe, rozwiązanie e-commerce dla największych globalnych Klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, audytowej czy produkcyjnej, działającej na rynku od ponad 20 lat, szukamy osoby na stanowisko: Team Leader / Senior Python Developer

Opis stanowiska

  • Kierowanie budową aplikacji internetowej w technologii Python, dedykowanej dla jednego z polskich urzędów
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów produkcyjnych
  • Podejmowanie decyzji dotyczących wyboru technologii, architektury systemu oraz optymalnych rozwiązań problemów
  • Kontrola pracy zespołu i czuwanie nad harmonogramem developmentu
  • Współpraca z innymi ekspertami w firmie ds. hostingu aplikacji, inżynierami DevOps, analitykami
  • Aktywna, partnerska współpraca z managerami i klientem
  • Wycena implementacji nowych funkcji systemu
  • Opieka mentorska nad dużym zespołem developerów
  • Utrzymanie wysokiej motywacji zespołu i przyjaznej atmosfery pracy
  • Współpraca z CTO i zarządem

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych w języku Python
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w charakterze kierownika zespołu developerskiego
  • Zaawansowana znajomość języka Python, popularnych frameworków i bibliotek wykorzystywanych do tworzenia aplikacji internetowych
  • Zaawansowana znajomość problematyki architektury systemów rozproszonych
  • Zaawansowana znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi do debugowania i profilowania aplikacji
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów integracyjnych w architekturze REST oraz WebServices
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w komercyjnym wykorzystaniu szyn danych oraz popularnych standardów autoryzacji np. OAuth2
  • oświadczenie w tworzeniu aplikacji dla sektora publicznego

Oferujemy

  • Pracę w dużym zespole nad ciekawym i ambitnym projektem
  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
  • Współpracę z bardzo doświadczonymi managerami i architektami systemów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Gildie zainteresowań
  • Szkolenia i konferencje
  • Imprezy integracyjne

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Team Leader / Senior Python Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Team Leader / Senior Python Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Team Leader / Senior Python Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Team Leader / Senior Python Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.