Praca na magazynie w Kliniskach Wielkich - jedna zmiana 6-14

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Kliniska Wielkie Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydata do pracy w Kliniskach Wielkich na stanowisku Specjalisty/ki ds. magazynu.


Szukasz nowej pracy?

Na stanowisku Specjalisty ds. magazynu zajmiesz się obsługą klientów, weryfikowaniem prawidłowości działań kurierów, wykonywaniem dyspozycji dostarczonych przez spedycję oraz sporządzaniem raportów dla Kierownika.

Brzmi ciekawie?

 

Sprawdź korzyści ze współpracy!

  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przed podjęciem zatrudnienia

 

Chcielibyśmy, aby nasz nowy pracownik...

...posiadał znajomość obsługi komputera i gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 - 14:00.

 

Dodatkowe informacje

Zacznij nowy etap kariery już dziś!zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie w Kliniskach Wielkich - jedna zmiana 6-14

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie w Kliniskach Wielkich - jedna zmiana 6-14 w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie w Kliniskach Wielkich - jedna zmiana 6-14 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie w Kliniskach Wielkich - jedna zmiana 6-14, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.