Lider zmiany z uprawnieniami elektrycznymi - praca w Stanowicach

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Stanowice Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkującej pellet drzewny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Lider Zmiany w Elektrociepłowni.


Dołączając do nas zyskujesz:

  • stałe zatrudnienie w nowej siedzibie Elektrociepłowni w Stanowicach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • solidną podstawę wynagrodzenia, dopasowaną do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • premię uznaniową od początku trwania umowy (15%)
  • nawet 4 dni wolnego w tygodniu (praca 2 na 2 - dwa dni pracy - dwa dni wolnego)

 

Zadania:

  • nadzór nad infrastrukturą techniczną w elektrociepłowni,
  • zarządzanie podległym personelem

 

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku lidera/kierownika
  • znajomość branży elektrycznej/energetycznej 
  • uprawnień gr. 1 i gr. 2 E i D powyżej 1 kV

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lider zmiany z uprawnieniami elektrycznymi - praca w Stanowicach

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider zmiany z uprawnieniami elektrycznymi - praca w Stanowicach w miejscowości: Kostrzyn nad Odrą jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider zmiany z uprawnieniami elektrycznymi - praca w Stanowicach Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider zmiany z uprawnieniami elektrycznymi - praca w Stanowicach, praca w Kostrzyn nad Odrą dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.