Butlins Skegness -Housekeeping

LSJ HR Group Skegness Wynagrodzenie do negocjacji

Ośrodek wypoczynkowy Butlins w miejscowości Skegness w Wielkiej Brytanii ogłasza nabór na stanowisko housekeeper.

Jeżeli chcesz zdobyć nowe umiejętności i rozpocząć karierę w hotelarstwo- ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • praca przy przygotowywaniu pokoi dla gości (housekeeping, pokojówki)

Wymagania:

  • j. angielski - komunikatywny

Wynagrodzenie:

  • 8,21 GBP za godzinę dla osób w wieku 25 lat i więcej
  • 7,70 GBP za godzinę dla osób w wieku 21-24 lat
  • 6,77 GBP za godzinę dla osób w wieku 18-20 lat za pierwsze 13 tygodni, a następnie 7,38 GBP za godzinę (stawki brutto)
  • zakwaterowanie na miejscu - koszty zakwaterowania wynoszą około. 53 £ tygodniowo odliczane od pensji bez dodatkowych rachunków
  • dofinansowana stołówka pracownicza, bezpłatna pralnia, zapewnione uniformy
  • bezpłatne korzystanie z wielu obiektów i zniżek na nasze punkty gastronomiczne i handlowe
  • zniżki na wakacje Bourne dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół
  • programy nagród uznaniowych (np. pracownik miesiąca)

Gdzie szukać pracy jako Butlins Skegness -Housekeeping

Jaka oferta pracy na stanowisku: Butlins Skegness -Housekeeping w miejscowości: Skegness jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Butlins Skegness -Housekeeping Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Butlins Skegness -Housekeeping, praca w Skegness dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.