Technik (Naprawa Maszyn) w Belgii: 15,87 euro brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Borgloon Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów (specjalizującego się w produkcji betonowych elementów) poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technika Mechanika.


Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie jako Technik Mechanik
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
  • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)

 

Dołącz do nas!

Otrzymasz umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,87 euro brutto/h i czeki żywieniowe!

Oprócz tego oferujemy liczne dodatki pozapłacowe!

 

Obowiązki:

  • naprawa maszyn na terenie zakładu (głównie wózków widłowych)
  • utrzymywanie maszyn w dobrej kondycji

 

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z naszym Rekruterem (517 612 024) dostępnym od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00-16:00!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technik (Naprawa Maszyn) w Belgii: 15,87 euro brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik (Naprawa Maszyn) w Belgii: 15,87 euro brutto/h w miejscowości: Borgloon jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik (Naprawa Maszyn) w Belgii: 15,87 euro brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik (Naprawa Maszyn) w Belgii: 15,87 euro brutto/h, praca w Borgloon dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.