Praca na magazynie 1/2 etatu - godziny poranne

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Rywałd Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy pracowników magazynu na godziny poranne (1/2 etatu) do pracy w Rywałdzie koło Stargardu Gdańskiego.


Szukamy Kandydatów:

  • dyspozycyjnych do pracy na 1/2 etatu w godzinach porannych:od 06:00 do 10:00
  • gotowych do pracy fizycznej

 

Jaka będzie Twoja rola?

Do Twoich zadań będzie należało skanowanie oraz sortowanie paczek oraz rozładunek/załadunek przesyłek z kontenerów liniowych.

 

Co zyskasz podejmując z nami współpracę?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 1/2 etatu
  • każdego miesiąca dodatek w formie premii frekwencyjnej i jakościowej, do 15% wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość zapoznania się z miejscem pracy przed podjęciem zatrudnienia

 

Dodatkowe informacje

Nasz magazyn mieści się w Rywałdzie.

Czekamy na kontakt -  zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie 1/2 etatu - godziny poranne

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie 1/2 etatu - godziny poranne w miejscowości: Starogard Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie 1/2 etatu - godziny poranne Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie 1/2 etatu - godziny poranne, praca w Starogard Gdański dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie