Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Technolog ds Badań i Rozwoju Pysznej Czekolady

Lokalizacja:

Poszukujemy obecnie do firmy będącej liderem produkcji czekolady pod wieloma przepysznymi postaciami, zlokalizowanej w Tucznie (powiat wałecki), osoby na stanowisko: Technolog ds Badań i Rozwoju Pysznej Czekolady

Twoje zadania:
  • wsparcie fantastycznego teamu technologów
  • zabawa w magika, tworzenie i rozwijanie nowych receptur (oczywiście zgodnie z obowiązującymi normami)
  • tworzenie własnych próbek czekoladowych pyszności
  • prezentowanie swoich  słodkich dzieł przed smakoszami wewnątrz firmy i klientami zewnętrznymi
  • regularna współpraca z działami: Marketingu, Produkcji, Kontroli Jakości i Techniki
  • nadzorowanie produkcji pod kątem prawidłowości procesu
Wymagania:
  • wykształcenie z zakresu Technologii Żywności
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • kreatywność i samodzielność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane
Oferujemy:
  • codzienny, cudowny zapach słodkiej czekolady
  • możliwość realnego rozwoju siebie i produktów firmy
  • szkolenia i wyjazdy integracyjne na terenie Niemiec
  • apartament służbowy

Gdzie szukać pracy jako Technolog ds Badań i Rozwoju Pysznej Czekolady

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technolog ds Badań i Rozwoju Pysznej Czekolady w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technolog ds Badań i Rozwoju Pysznej Czekolady Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog ds Badań i Rozwoju Pysznej Czekolady, praca w dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.