Rzeźnik w Belgii: 14,15 euro brutto/h

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terenie Belgii. Jeden z naszych Klientów jest ekspertem w branży związanej z przetwórstwem mięsnym. Obecnie poszukujemy dla niego Kandydatów na stanowisko Rzeźnika Wędliniarza.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako Rzeźnik Wędliniarz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Obowiązki:

  • produkcja gotowanej szynki
  • okrawanie i cięcie mięśni wieprzowych
  • nastrzykiwanie mięsa solanką
  • masowanie, napełnianie, gotowanie, schładzanie

Benefity:

  • polska umowa o pracę na warunkach belgijskich (stawka belgijska, składki odprowadzane w Polsce)
  • stawka 14,15 euro brutto/h
  • 150 euro netto za polecenie Kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • 13. pensja (premia roczna)
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
  • karta paliwowa oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opieka naszego Koordynatora

Gdzie szukać pracy jako Rzeźnik w Belgii: 14,15 euro brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rzeźnik w Belgii: 14,15 euro brutto/h w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rzeźnik w Belgii: 14,15 euro brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rzeźnik w Belgii: 14,15 euro brutto/h, praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań. AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

phone 517 612 024

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie