Grafik/Graficzka

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy oferującej profesjonalne usługi poligraficzne, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Grafik/ Graficzka do pracy w drukarni mieszczącej się w centrum Szczecina.


Kogo szukamy?

Osoby kreatywnej, wyróżniającej się poczuciem estetyki i inwecją twórczą; posiadającej umiejętność pracy w zespole i znającej programy Adobe i Corel Draw.

Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu DPT i wykształcenie kierunkowe.

Do aplikacji zapraszamy również studentów!

 

Twoje przyszłe wyzwania:

  • projekty graficzne
  • przygotowanie do druku
  • obróbka zdjęć
  • druk na maszynach cyfrowych
  • kontakt z klientem 

 

Co oferujemy?

  • na początek umowę zlecenie - po okresie próbnym umowę o pracę
  • wynagrodzenie, które możesz z nami wynegocjować
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • miłą i luźną atmosferę pracy

 

Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj, aplikuj i przekonaj się, że warto!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Grafik/Graficzka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Grafik/Graficzka w miejscowości: Kliniska Wielkie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Grafik/Graficzka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Grafik/Graficzka, praca w Kliniska Wielkie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie