Analityk/Programista PL/SQL

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Projekt z obszaru bankowości w Warszawie/zdalnie.

Zadania:

  • prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle oraz MS SQL
  • praca w zespole odpowiedzialnym za rozszerzanie DSA (Data Staging Area)
  • współpraca z użytkownikami końcowymi przy zbieraniu i analizie wymagań dot. pozyskiwania danych z systemów źródłowych do hurtowni danych
  • wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych
  • czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu
  • współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych
  • wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie programistyczne w obszarze baz danych i aplikacji
  • praktyczna znajomość Oracle lub MS SQL
  • wysoka samodzielność, zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i szybkiego przyswajanie wiedzy
  • umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie
  • krytyczne patrzenie na zadania, nastawienie na automatyzację i upraszczanie
  • znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych
  • umiejętność współpracy z klientem biznesowym, wewnętrznym i dostawcą zewnętrznym
  • znajomość j. angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z dokumentacją oraz literaturą techniczną
  • zdolność do pracy pod presją czasu, w tym umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: do 880 PLN netto/h + VAT (w zależności od doświadczenia)
  • Czas trwania projektu min. 6-12 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Gdzie szukać pracy jako Analityk/Programista PL/SQL

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk/Programista PL/SQL w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk/Programista PL/SQL Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk/Programista PL/SQL, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.