Lider techniczny IT

Teamquest Warszawa

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta realizującego misję rzetelnego i wiarygodnego dostawcy treści naukowych i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych publikującego e-booki, aplikacje mobilne oraz produkty multimedialne poszukujemy osoby na stanowisko Lider techniczny IT

Wymagania:

  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne
  • Dobra znajomość kluczowych trendów technologicznych w zakresie software development, web development w tym headless CMS
  • Min 2 lata doświadczenia w projektowaniu architektury i rozwiązań webowych
  • Min 2 lata doświadczenia w zakresie zarządzania technicznym projektami IT
  • Rozumienie zagadnień z zakresu zarządzania architekturą korporacyjną z naciskiem na mikroserwisy
  • Doświadczenie w analizach biznesowo technicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu relacyjnych / nierelacyjnych baz danych
  • Znajomość: JS, node.JS, Angular lub React, WebService, Rest , SQL/nSQL, Docker / Kubernetes, Elastic search
  • Znajomość systemów CMS: Wordpress, Strapi, Ghost, itp
  • Rozumienie zagadnień projektowania i skalowania infrastruktury
  • Znajomość UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość realizowania interesujących projektów, samorealizacji oraz rozwoju osobistego
  • Opiekę medyczną LuxMed
  • Dofinansowanie świąteczne i kulturalne
  • Przyjazne środowisko pracy i dogodna lokalizacja biura

Obowiązki:

  • Projektowanie i zapewnienie że systemy webowe są budowane zgodnie z dobrymi praktykami, projektami technicznymi oraz wewnętrznymi wytycznymi technologicznymi
  • Zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem i ryzykami
  • Techniczne zarządzanie projektem we wszystkich jego fazach w szczególności koordynacja prac po stronie IT ścisła współprac z product ownerem po stronie biznesowej oraz dostawcami
  • Bezpośrednia współpraca z zespołem technicznym / wytwórczym po stronie dostawcy
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych (funkcjonalnych, poza funkcjonalnych)
  • Projektowanie, dokumentowanie rozwiązań / architektury, przygotowywanie projektów technicznych (software, db, infrastruktura)
  • Zarządzanie zakresem, wdrożeniami, testami (w tym: weryfikacja scenariuszy i wyników testów, decydowanie o stopniu automatyzacji testów)
  • Decydowanie o organizacji procesu wytwórczego w tym ilości i struktury środowisk, CI/CD
  • Weryfikowanie stopnia i jakości kodu, cykliczne przeglądy kodu w kontekście modularyzacji, interfejsów integracyjnych
  • Odbieranie dokumentacji, kodu, testów, rozwiązania w zakresie IT
  • Prototypowanie rozwiązań jeśli to koniczne
  • Czytelne raportowanie postępów prac

Gdzie szukać pracy jako Lider techniczny IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider techniczny IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider techniczny IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider techniczny IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.