Angular.JS Developer

Teamquest Lublin

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta - światowego lidera na rynku e-Zdrowia z (tworzenie oprogramowania wspierającego wszelkie działania medyczne i organizacyjne w gabinetach lekarskich, aptekach, laboratoriach i szpitalach) poszukujemy: Angular.JS Developer

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego
  • Umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Kreatywność i podejście do pracy zespołowej
  • Dobra znajomość Angular.JS
  • Dobra znajomość Java Script, Type Script
  • Umiejętność wykorzystania w praktyce podstawowych wzorców projektowych
  • Chęć ciągłego podnoszenia swojej wiedzy i kwalifikacji
  • Znajomość HTML5 i CSS3
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodne narzędzia pracy i markowy sprzęt
  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Obowiązki:

  • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji i wdrażaniu rozwiązań
  • Tworzenie testów automatycznych (Java + JavaScript - indywidualne, integracyjne, wydajnościowe)
  • Dbanie o jakość kodu (w tym kodu testowego) i całego produktu
  • Dokumentacja stworzonych rozwiązań

Gdzie szukać pracy jako Angular.JS Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Angular.JS Developer w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Angular.JS Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Angular.JS Developer, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.