Operator wózka widłowego Heftruck - do 13 euro brutto/h - Belgia


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych belgijskich klientów poszukujemy kandydata na stanowisko: Magazynier


Gwarantujemy:

  • umowę polską na zasadzie oddelegowania do Belgii
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie w wysokości do 13 euro brutto/h
  • mozliwośc nawiązania współpracy długoterminowej
  • zdobycie nowych doświadczen zawodowych
  • pakiet benefitów (karta paliwowa, trzynasta pensja)
  • dodatek za podwożenie innego pracownika (100 euro brutto/miesiąc)
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów w Belgii

 

Zaintersowany?

Nie czekaj i złóż do nas swoje cv! Wystarczy, że posiadasz minimum roczne doświadczenie jako operator Heftucka, znasz komunikatywnie angielski i jesteś w stanie wyjechać za granicę własnym samochodem!

 

Chciałbyś uzyskać więcej informacji?

Dzwoń lub pisz, a nasz Rekruter udzieli szczegółowych informacji!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego Heftruck - do 13 euro brutto/h - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego Heftruck - do 13 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Kallo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego Heftruck - do 13 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego Heftruck - do 13 euro brutto/h - Belgia, praca w Kallo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie