Senior Java Fullstack Developer

Cyclad Sp. z o.o. Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Poszukujemy doświadczonego programisty Java, który dołączy do zespołu rozwijającego monolitową aplikacje webową, wykorzystującą Javę, Spring, Angular i Typescript. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest producent oprogramowania do odczytywania papierowych faktur. Firma działa od 2009 a jej klientami są biura rachunkowe, kancelarie doradztwa podatkowego oraz działy księgowe każdej wielkości firm.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finanse / Księgowość
  • Lokalizacja: Kraków, Aleja 29 Listopada
  • Obszar projektu: 75% to implementacja nowych funkcjonalności, 25% utrzymanie i spotkania
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 09:00
  • Praca zdalna: raz w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki angielski: czytanie dokumentacji technicznej
  • Wynagrodzenie: 14 000 - 20 000 netto na kontrakt B2B z płatnym urlopem; 15 000 brutto na UoP
  • Technologie: Java 8+, Spring, Hibernate, Angular 2+, Typescript, SQL, Solr, JSF, MongoDB, Confluence, Jira, Jenkins, Bitbucket, GIT, Scrum

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa implementacja nowych funkcjonalności od modelu bazy danych po widok
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych do napisanych przez siebie funkcjonalności
  • Research i projektowanie funkcjonalności
  • Analiza zgłaszanych błędów, przygotowanie poprawek
  • Przeprowadzanie code review
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej dla kluczowych elementów systemu

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w developmencie z wykorzystaniem Angular i TypeScript
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Programowanie z wykorzystaniem procesów CI/CD
  • Umiejętność pisania testów wydajnościowych lub bezpieczeństwa będzie atutem
  • Chęć pracy w zespole, proaktywność, myślenie krytyczne

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę lub kontrakt B2B z płatnym urlopem
  • Stabilne projekty dla polskich klientów
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Płaską strukturę firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Abonament na obiady
  • Brak dress code
  • Bilety do kina, teatru
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Nowoczesne biuro
  • Kuchnię do dyspozycji pracowników
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Senior Java Fullstack Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java Fullstack Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java Fullstack Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Fullstack Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.