Programista/Developer Microsoft Dynamics AX

Teamquest Rzeszów

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Nasz Klient - firma specjalizująca się w transformacji cyfrowej, a w szczególności implementująca rozwiązanie Microsoft Dynamics 365, dzięki czemu od kilkunastu lat buduje pozycję lidera na Polskim rynku (potwierdza to 98% zadowolonych Klientów). Microsoft Dynamics 365 to ultranowoczesny system oferujący np. ERP (Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa), którego podstawą funkcjonowania jest integracja oraz optymalizacja procesów wszystkich obszarów działalności firmy od finansów, przez HR aż po logistykę oraz produkcję. Budowa zespołu oparta jest na konsultantach z solidnym i długoletnim doświadczeniem. Na tym właśnie rdzeniu nasz Klient rozwija nieustannie swój zespół i swoje kompetencje. Obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko: Programista/Developer Microsoft Dynamics AX

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem dla Microsoft Dynamics AX
  • Znajomość modułów MS Dynamics AX 2009 lub 2012
  • Umiejętność programowania w językach X++, C# i/lub C++
  • Doświadczenie w administracji Microsoft Dynamics AX oraz baz danych Microsoft SQL Serwer 2008 lub 2003
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność programowania z użyciem .NET

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • kontrakt B2B na pełny etat na czas nieokreślony z płatnym urlopem
    • umowę o pracę
  • Po okresie próbnym (3 miesiące) możliwa CAŁKOWITA PRACA ZDALNA
  • Gwarancję ciągłości zatrudnienie wraz z możliwością zmiany projektu
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dofinansowanie rozwoju: studia podyplomowe, kursy językowe etc.
  • Możliwość certyfikacji w najnowszej wersji systemu Microsoft Dynamics 365 for Operations
  • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach
  • Stabilną pracę w firmie współpracującej z Klientami krajowymi i międzynarodowymi

Obowiązki:

  • Implementacja, testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach informatycznych w Microsoft Dynamics AX 2009/2012/365 for Operations
  • Wsparcie serwisu aplikacji, w tym obsługa zgłoszeń
  • Kontakt z klientem zewnętrznym

Dodatkowo:

Stań się jednym z trzonów zespołu!

Gdzie szukać pracy jako Programista/Developer Microsoft Dynamics AX

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista/Developer Microsoft Dynamics AX w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista/Developer Microsoft Dynamics AX Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista/Developer Microsoft Dynamics AX, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.