Praca na magazynie jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h -Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Gent Wynagrodzenie do negocjacji

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza Agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Kogo aktualnie szukamy?

Aktualnie dla jednego z naszych belgijskich klientów poszukujemy osób na stanowisko Team Leadera:

Chcielibyśmy, żeby potencjalny kandydat posiadał:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem do Belgii

 

Co oferujemy?

  • stawkę godzinową w wysokości 15,54 euro brutto/h
  • premię zmianową
  • bony żywieniowe
  • dodatkowe benefity za wyjazd swoim samochodem (karta paliwowa, 100 euro brutto/miesiąc przy podwożeniu pracownika)
  • trzynasta pensję

Naszym pracownikom pomagamy również w organizacji zakwaterowania. Na tereniie Belgii możesz liczyć na pomoc polskojęzycznych koordynatorów.

 

Zakres zadań:

Klient, dla którego poszukujemy Pracowników, jest belgijskim Ekspertem w branży logistycznej. Konkretny Oddział, w którym będziesz zatrudniony, zajmuje się dystrybucją części do maszyn czyszczących, np. odkurzaczy.

Jako Team Leader będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie i koordynowanie pracy Operatorów Wózków Widłowych (niskiego i wysokiego składowania).

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h -Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h -Belgia w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h -Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h -Belgia, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone 506 561 723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie