MS Dynamics AX Expert

Teamquest Warszawa

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Do firmy, która jest wiodącym dystrybutorem półproduktów z tworzyw sztucznych w Polsce i na rynku Europy Środkowo-Wschodniej szukamy osoby na stanowisko: MS Dynamics AX Expert

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu i zarządzaniu systemem Microsoft Dynamics AX 2012
  • znajomość procesów biznesowych
  • komunikatywność
  • umiejętności kierownicze i pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe - informatyczne

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na UoP/ B2B ( przy B2B jest płatny urlop, chorobowe)
  • ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport
  • okazjonalna praca zdalna (po okresie wdrożeniowym)
  • prace n samodzielnym stanowisku, gdzie będziesz mógł wdrażać swoje pomysły

Obowiązki:

  • zarządzanie systemem klasy ERP Microsoft Dynamics AX 2012
  • analiza oraz rozwój systemu na potrzeby firmy (moduły: logistyka, sprzedaż, finanse, zakupy)
  • kierowanie zespołem programistów
  • organizacja szkoleń dla kluczowych użytkowników
  • tworzenie instrukcji i procedur dotyczących funkcjonowania systemu

Gdzie szukać pracy jako MS Dynamics AX Expert

Jaka oferta pracy na stanowisku: MS Dynamics AX Expert w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako MS Dynamics AX Expert Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko MS Dynamics AX Expert, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.