Pracownik ochrony - obiekt handlowy

Seris Konsalnet Holding S.A. Suchy Las Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

System premiowy

Umowa Zlecenie

Spółka Seris Konsalnet zatrudni do pracy w ochronie na stanowisko pracownika ochrony - Obiekt handlowy - Suchy Las

Zadania:

  • ochrona obiektu

Wymagania:

  • niekaralność (nie wymagamy zaświadczenia o niekaralności)
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • premia za wyniki

Osoby zainteresowane o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny pod nr 735 927 678

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ochrony - obiekt handlowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ochrony - obiekt handlowy w miejscowości: Suchy Las jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ochrony - obiekt handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ochrony - obiekt handlowy, praca w Suchy Las dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.