Praca dla Team Leaderów - od 15,54 euro brutto/h +benefity - Belgia


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Team Leader.


Posiadasz doświadczenie jako Brygadzista? Dołącz do nas!

Jeśli:

 • posiadasz doświadczenie jako Team Leader
 • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym/dobrym
 • możesz wyjechać do Belgii swoim samochodem
 • chcesz podjąć długoterminowe zatrudnienie

Jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

 

Atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i nie tylko!

Jako Agencja Zatrudnienia certyfikowana w Polsce oraz Belgii zapewniamy umowę o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii. Otrzymasz od nas stawkę godzinową w wysokości 15,54 EUR brutto a w przypadku pracy w systemie zmianowym także dodatek zmianowy!

Oprócz tego zapewniamy liczne dodatki, takie jak:

 • karta paliwowa i dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika
 • system poleceń 
 • bony żywieniowe
 • 13. premia – in. premia roczna
 • opieka naszego Koordynatora w Belgii
 • ubezpieczenie zdrowotne
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

 

Za co będziesz odpowiedzialny?

Klient, dla którego poszukujemy Pracowników, jest belgijskim Ekspertem w branży logistycznej. Konkretny Oddział, w którym będziesz zatrudniony, zajmuje się dystrybucją części do maszyn czyszczących, np. odkurzaczy.

Jako Team Leader będziesz odpowiedzialny za nadzorowanie i koordynowanie pracy Operatorów Wózków Widłowych (niskiego i wysokiego składowania).

 

Dodatkowe informacje

Masz pytania? Zadzwoń do naszego Rekrutera (+48 506 561 723) dostępnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla Team Leaderów - od 15,54 euro brutto/h +benefity - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla Team Leaderów - od 15,54 euro brutto/h +benefity - Belgia w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla Team Leaderów - od 15,54 euro brutto/h +benefity - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla Team Leaderów - od 15,54 euro brutto/h +benefity - Belgia, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Ewelina Rędzikowska

e-mail e.redzikowska@ksservice.pl

phone +48506561723

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie