Product Manager OTC - rekrutacja online

HRK S.A. Warszawa

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Dla Naszego Klienta międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager OTC Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kształtowanie, wdrażanie oraz bieżący nadzór nad strategią marketingową powierzonych produktów.
  • Odpowiedzialność za przygotowanie materiałów promocyjnych.
  • Dokonywanie analizy efektywności prowadzonych inwestycji marketingowych (np. bezpośredni kontakt z lekarzami, praca z Przedstawicielem Medycznym).
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym.
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami usług (agencje reklamowe itp.), negocjowanie umów, nadzór nad ich realizacją.
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników firmy dotyczących powierzonych produktów.
  • Przygotowywanie analiz i interpretacji wyników badań rynku.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji ze środowiskiem medycznym.
  • Gwarancja wysokiego poziomu posiadanej wiedzy merytorycznej na temat powierzonych produktów.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku własnego oraz Firmy poprzez angażowanie, współpracę i inicjowanie konstruktywnych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Product Manager OTC bądź pokrewnym.
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia.
  • Kreatywność, samodzielność i zapał w działaniu.
  • Doświadczenie w komunikacji ATL, BTL ze szczególnym uwzględnieniem digital marketingu.
  • Umiejętność dokonywania prezentacji oraz biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy.
  • Dużą samodzielność działania i wpływ na podejmowane decyzje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym.

Gdzie szukać pracy jako Product Manager OTC - rekrutacja online

Jaka oferta pracy na stanowisku: Product Manager OTC - rekrutacja online w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Product Manager OTC - rekrutacja online Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Product Manager OTC - rekrutacja online, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.