Starszy Asystent Działu Administracji Kadrowo-Płacowej

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

BSS SA to jedna z wiodących firm w Polsce działająca w branży BPO, należąca do Pelion SA.
Czy duża organizacja może stwarzać nie tylko stabilne warunki zatrudnienia, ale też kameralną atmosferę pełną wsparcia i pozytywnych relacji?

MY WIEMY, że TAK!

Twoje codzienne zadania:

  • wspieranie procesów kadrowych w zakresie wystawiania umów o pracę, umów cywilno-prawnych, prowadzenia akt osobowych
  • wspieranie procesów płacowych w zakresie wstępnego przygotowania list płac
  • obsługiwanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wykonywanie na polecenie przełożonych innych zadań pozostających w kompetencjach działu

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum średnie wykształcenie
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (mile widziane)

Oferujemy:

  • program PULS - prywatna opieka medyczna - www.programpuls.pl
  • dofinansowana karta sportowa
  • bezpłatne akcje profilaktyczne dla Twojego zdrowia
  • ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • program Wyprawki dla noworodków
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesny system kafeteryjny
  • drużyna BSS - wsparcie aktywności sportowej
  • bezpłatny parking
  • strefa Relaksu, w której masz możliwość darmowego masażu lub wyciszenia się

Gdzie szukać pracy jako Starszy Asystent Działu Administracji Kadrowo-Płacowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Starszy Asystent Działu Administracji Kadrowo-Płacowej w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Support Solution S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Starszy Asystent Działu Administracji Kadrowo-Płacowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy Asystent Działu Administracji Kadrowo-Płacowej, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Business Support Solution S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.