Growth Manager - Agencja Reklamowa

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Nr ref.: 0033756

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozwoju marki i pozyskiwanie ruchu dla własnych kanałów;
  • Doradztwo w zakresie strategii marketingowej;
  • Przygotowywanie rekomendacji na podstawie wyników kampanii i wykorzystania produktu;
  • Tworzenie i realizacja strategii PPC;
  • Zarządzanie i optymalizacja kanałów PPC;
  • Ciągłe doskonalenie lejków marketingowych;
  • Raportowanie i dokumentowanie wyników.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w marketingu B2B / B2C;
  • Praktyczna znajomość procesów biznesowych i lejków sprzedażowych B2B / B2C;
  • Dobra znajomość narzędzi: Google Ads, Analytics, Tag Manager, Search Console, Facebook Ads, LinkedIn Ads;
  • Zrozumienie potrzeb klienta i nastawienie na KPI;
  • Podstawowa znajomość SEO;
  • Doświadczenie w budowaniu stron docelowych i testowaniu A / B;
  • Znajomość HTML, CSS, BI, SQL będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

  • Współpraca na podstawie umowy lub B2B;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa i opieka medyczna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca dla polskich i globalnych klientów;
  • Mozliwość rozwoju zawodowego;
  • Nowoczesne biuro ze strefami relaksu (PS4, gry planszowe, taras)
  • Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Gdzie szukać pracy jako Growth Manager - Agencja Reklamowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Growth Manager - Agencja Reklamowa w miejscowości: Piastów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Professional Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Growth Manager - Agencja Reklamowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Growth Manager - Agencja Reklamowa, praca w Piastów dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Professional Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.