Dyrektor Zakładu

Michael Page Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Rozwój Kariery

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii firmy w obszarze zarządzania produkcją.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją (min. 300 osób) w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Wiedza praktyczna w zakresie wdrażania i rozwoju narzędzi Lean Manufacturing
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Opis stanowiska / Job description:

  • Współtworzenie i realizowanie strategii firmy w zakresie zarządzania produkcją
  • Zarządzanie procesem produkcji w obrębie wybranych działów
  • Definiowanie budżetu produkcji
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Rozwój narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

Oferujemy / We offer:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w organizacji będącej liderem rynku o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanego obszaru
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Zakładu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Zakładu w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Zakładu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Zakładu , praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.