Praca w warsztacie rowerowym - Szczecin

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Szczecin Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów specjalizującego się sprzedaży oraz serwisie rowerowym w Holandii, poszukujemy Kandydatów do pracy w Szczecinie na stanowisku Mechanika rowerowego.


Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • umowę o pracę
  • pracę w zespole rowerowych pasjonatów

 

Na stanowisku Mechanika rowerowego będziesz odpowiedzialny/a za:

  • wykonywanie serwisów rowerów sprowadzonych z Holandii
  • dbałość o porządek i czystość stanowiska pracy

Pracujemy od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 18:00. 

 

Jeśli posiadasz:

  • znajomość budowy roweru
  • umiejętność regulacji przerzutek i hamulców
  • ogólne umiejętności techniczno-mechaniczne

Daj się poznać i otwórz się na nowe możliwości!

 

Dodatkowe informacje

Serdecznie zachęcamy Cię do przesłania swojego CV!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w warsztacie rowerowym - Szczecin

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w warsztacie rowerowym - Szczecin w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w warsztacie rowerowym - Szczecin Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w warsztacie rowerowym - Szczecin, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Klaudia Piątek

e-mail k.piatek@ksservice.pl

phone 508351455

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie