Pracownik Ochrony Łódź Teofilów

Seris Konsalnet Holding S.A. Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Zatrudnimy osoby do pracy w charakterze pracownika ochrony na obiekcie przemysłowym.

Opis stanowiska:

  • praca w obiekcie przemysłowym
  • zapobieganie kradzieży
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych
  • przestrzeganie procedur
  • prowadzenie dokumentacji służbowej

System pracy 12 godzinny dzień /noc (6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00 )

Wymagania:

  • doświadczenie nie jest wymagane - szkolimy przed podjęciem pracy
  • zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pensję zawsze na czas
  • ubezpieczenie na życie w GENERALI na korzystnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • dostęp do karty MultiSport
  • program Nais (dodatkowe środki do wykorzystana na rekreacje np. kino)
  • pełne i bezpłatne umundurowanie

Jestesmy Zakładem Pracy Chronionej zatem zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, którym zapewniamy wsparcie w ramach PFRON:

  • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
  • refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
  • zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
  • zwrot za przejazdy prywatnym samochodem do placówek leczniczych i rehabilitacyjnych (miesięczny ryczałt)
  • zwrot kosztów za pobyt na turnusie rehabilitacyjnym

Osoby zainetresowane zapraszamy do aplikownaia lub kontaktu telefonicznego: 785 556 897

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Ochrony Łódź Teofilów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony Łódź Teofilów w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Ochrony Łódź Teofilów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Ochrony Łódź Teofilów, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.