Dorywcza praca w Trójmieście

Gastro House Sp. z o.o. Sp.k. Sopot Wynagrodzenie do negocjacji

Gastro House jest zespołem profesjonalnej i wykształconej kadry managerskiej, która zdobywała swoje doświadczenie w restauracjach i hotelach na całym świecie. Jesteśmy ukierunkowani na umacnianie pozycji przedsiębiorcy poprzez efektywne zarządzanie własną kadrą managerską, tworząc, rozwijając i stosując rozwiązania, które dają Tobie niezbędne narzędzia do odniesienia sukcesu. Ponad 10 lat doświadczenia w sektorach gastronomicznym, hotelarskim i nie tylko nauczyło nas dostrzegać różnice w potrzebach małych, średnich i dużych firm oraz uczyniło z nas ekspertów w branży. Kochamy to, co robimy i chcemy abyś i Ty odniósł sukces, wierzymy że Twój biznes to nasz biznes.

NIE CHCEMY BYĆ NAJWIĘKSI ZA TO CHCEMY BYĆ NAJLEPSI!
DOŁĄCZ DO NAS!

Jeśli szukasz dodatkowego zlecenia , pracy , jako kelner/ka lub pokojowa w przyjemnej atmosfery i pracodawcy, który doceni Twoje starania - nasza oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy:

  • uśmiechniętych
  • gotowych do pracy w systemie zmianowym ( Ty decydujesz kiedy chcesz pójść do pracy )
  • posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku lub osób z wykształceniem hotelarsko-gastronomicznym.
  • dobrze zorganizowanych i dokładnych
  • energicznych
  • pozytywnie nastawionych do życia i do ludzi
  • otwartych na nowe wyzwania i doświadczenia

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwość uzyskania doświadczenia w pracy z profesjonalistami

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ LUB WYŚLI CV!!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dorywcza praca w Trójmieście

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dorywcza praca w Trójmieście w miejscowości: Sopot jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gastro House Sp. z o.o. Sp.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dorywcza praca w Trójmieście Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dorywcza praca w Trójmieście, praca w Sopot dopasowana do Twoich wymagań.Gastro House Sp. z o.o. Sp.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.