Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Umowa o pracę

System premiowy

Kwaterunek

Firma „VENTI" powstała w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi mających wspólną pasję. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych oraz w realizacji kontraktów budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, oferująca rozwiązania liderów w branży. Współpracując z Klientami, stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.


Wymagania:

  • doświadczenie,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
  • mile widziane kursy w zakresie: obsługi zgrzewarek, zagęszczarek, ubijaków wibracyjnych, narzędzi udarowych ręcznych.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę na terenie kraju,
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość współpracy z doświadczonym zespołem,
  • udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych w miejscowości: Inowrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych, praca w Inowrocław dopasowana do Twoich wymagań.VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daniel Sekirin

e-mail kadry@hydrotechsieci.pl

phone 884929335

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Programista/Developer Microsoft Dynamics AX

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Pracownik magazynowy

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Koordynator zespołu merchandiserów

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie


Sprzedawca - Circle K - Bydgoszcz

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie