Koordynator Sprzedaży Dział Metalowy Szczecin

Klient HRLink.pl Szczecin

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Bricoman należy do międzynarodowej grupy ADEO, która zatrudnia na całym świecie 115 tys. pracowników. Naszą siłą, i motorem napędowym jest poczucie bycia pożytecznymi we wszystkich naszych przedsięwzięciach, pożytecznymi: dla siebie, swojego otoczenia i innych oraz dla całego świata.
BRICOMAN oferuje swoim Klientom najlepsze rozwiązania techniczne oraz artykuły ekskluzywnych marek dla profesjonalistów.
BRICOMAN w Polsce to 9 Nowoczesnych hurtowni budowlanych, zatrudniający blisko 800 Pracowników.
Do naszej lokalizacji w Szczecinie, ul. Białowieska 1 poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator Sprzedaży Dział Metalowy Szczecin

ZADANIA:

  • profesjonalna obsługa Klienta
  • zapewnienie dostępności towarów dla Klientów (zamówienia, wsparcie kierownika w bieżących zadaniach)
  • koordynacja sprzedaży produktów działu metalowego
  • koordynacja pracy Pracowników na zmianie

OCZEKUJEMY:

  • dobrej znajomości produktów z działu metalowego
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej w sklepie
  • nastawienia na rozwój
  • pozytywnego podejścia do Klienta
  • umiejętności koordynowania pracy zespołu
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi komputera
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • szkolenia bazowe
  • możliwość zdobywania doświadczenia
  • programy rozwojowe
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę
  • Ekipę, na którą można liczyć
  • możliwość stania się Ekspertem w wybranym obszarze
  • dofinansowanie karty Multisport

Gdzie szukać pracy jako Koordynator Sprzedaży Dział Metalowy Szczecin

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator Sprzedaży Dział Metalowy Szczecin w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Klient HRLink.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator Sprzedaży Dział Metalowy Szczecin Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator Sprzedaży Dział Metalowy Szczecin, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Klient HRLink.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.