Java Developer - Middle, Senior

NBC Sp. z o.o. Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Pakiet relokacyjny

System Poleceń

O NAS

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.

Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!

Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Dołącz do katowickiego teamu jako: Java Developer - Middle, Senior

Kogo szukamy:
Aktualnie poszukujemy developerów Java do kilku projektów z branży finansowej i nie tylko. Projekty są zróżnicowane technologicznie, można je dopasować pod względem oczekiwań specjalisty.
Szukamy osób z doświadczeniem na poziomie middle lub senior. Mile widziane także osoby, które chciałyby się rozwijać w kierunku full stack. Nowe projekty, rozwojowe, z najnowszymi technologiami. W różnych obszarach, dotyczące architektury, wewnętrznego produktu, budowania chatbotów, kolejkowania.

Szukamy osób z przynajmniej rocznym doświadczeniem komercyjnym.

Niektóre z technologii używane w projektach:
Java 8, Spring lub JEE, REST, Kafka, SQL, Oracle, JBoss, Maven, Jenkins. Istnieje elastyczność w doborze narzędzi, technologii.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • proces rekrutacji - 100% zdalnie,
  • karta MultiSport - żeby zawsze być w formie,
  • opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich,
  • dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz,
  • program poleceń,
  • program przygotowujący do wystąpień
  • publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Java Developer - Middle, Senior

Jaka oferta pracy na stanowisku: Java Developer - Middle, Senior w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Java Developer - Middle, Senior Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer - Middle, Senior, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.