Audytor - wymagane dośw. przy aktywnych wyrobach medycznych

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Szkolenia

System premiowy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej od niespełna 140 lat, poszukujemy osoby na stanowisko Audytora.


Ukończyłaś/eś uczelnię wyższą o kierunku elektronika, informatyka, fizyka lub podobne?

Posiadasz doświadczenie zawodowe przy produkowaniu/projektowaniu lub badaniu aktywnych wyrobów medycznych i poszukujesz pracy wyjazdowej, w której nie będzie nudy?

Wystarczy, że dodatkowo swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2), a jesteś dla nas idealnym Kandydatem!

 

Czym się zajmiesz?

Praca na tym stanowisku polega na przeprowadzaniu auditów w firmach z branży medycznej.

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji przed i po audicie
  • ocena dokumentacji technicznej wyrobów medycznych

Jest to praca wyjazdowa, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą kraju.

 

Każdy Pracownik jest dla nas ważny!

Dlatego nie dowiesz się z ogłoszenia na jakie zarobki możesz liczyć… Chętnie zaprosimy Cię na spotkanie i na rozmowie ustalimy z Tobą tak istotną kwestię.

Dodatkowo oferujemy premie kwartalne, opiekę medyczną, kursy doszkalające oraz inne benefity pozapłacowe.

 

Dodatkowe informacje

Czujesz, że odnajdziesz się w takiej pracy?

Nie zwlekaj, aplikuj i przekonaj się, że warto!

 

Czekam na Twoje zgłoszenie: 508 351 455 lub k.piatek@ksservice.pl

- Klaudia

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Audytor - wymagane dośw. przy aktywnych wyrobach medycznych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Audytor - wymagane dośw. przy aktywnych wyrobach medycznych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Audytor - wymagane dośw. przy aktywnych wyrobach medycznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Audytor - wymagane dośw. przy aktywnych wyrobach medycznych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.