Spedytor/Starszy Spedytor FTL

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Grupa PEKAES -- czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników
  • Praca na giełdach transportowych
  • Realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej)
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i Przewoźnikami
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego -- min 2 lata
  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki
  • mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie -- umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 -- 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Możliwość rozwoju w zespole specjalistów
  • Możliwość awansu na Starszego Spedytora / Team Leadera
  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych

Gdzie szukać pracy jako Spedytor/Starszy Spedytor FTL

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spedytor/Starszy Spedytor FTL w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PEKAES Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spedytor/Starszy Spedytor FTL Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spedytor/Starszy Spedytor FTL, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.PEKAES Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.