Operator maszyn na produkcji - premie - Oborniki

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Oborniki Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy pracowników na stanowisku: Operator Linii Produkcyjnej.


Szukamy osoby, która wyróżnia się:

  • gotowością do poszerzania swoich umiejętności
  • doświadczeniem w pracy produkcyjnej.
  • predyspozycją do pracy w systemie trzyzmianowym.

 

Co zyskasz w zamian?

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kompetencji.
  • Atrakcyjne premie.
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Murowanej Gośliny i Rogoźna.
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji.

 

Dodatkowe informacje

Podejmij wyzwanie i zgłoś do nas swoją kandydaturę!

Brakuje Ci informacji?  Chętnie pomożemy!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn na produkcji - premie - Oborniki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn na produkcji - premie - Oborniki w miejscowości: Chodzież jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn na produkcji - premie - Oborniki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn na produkcji - premie - Oborniki, praca w Chodzież dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.