Tokarz CNC i Manualny / Токарь CNC и мануальный

EWC SP. Z O.O. Oleśnica Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

EWC dla swojego Klienta świadczącego usługi naprawy i konserwacji metalowych wyrobów, poszukuje kandydatów na stanowisko: Tokarz CNC i Manualny

miejsce pracy - Oleśnica

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!

Wynagrodzenie - 5000-6000 zł brutto/m-c

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna obsługa tokarki CNC i karuzelowej
  • Ustawianie maszyny pod dany detal
  • Dobór właściwych parametrów obróbki w zależności od materiału i narzędzi
  • Wstępna kontrola jakości wykonanych detali
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem i obsłudze tokarki CNC lub karuzelowej
  • Zaangażowanie i dobra dyscyplina pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość systemów sterowania Sinumerik

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację

tel.: +48 572 254 233

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

EWC для своего клиента, предоставляющего услуги по ремонту и обслуживанию металлических изделий, ищет кандидатов на должность: Токарь CNC и мануальный

Токарь CNC и мануальный

Место работы - Oleśnica

ТРУДОУСТРОЙСТВО НЕПОСРЕДСТВЕННО У РАБОТОДАТЕЛЯ!

Nr. ref.: EWC.074.WRO

Заработная плата 5000 - 6000 зл брутто/мес.

Обязанности:

  • Самостоятельное обслуживание токарного станка ЧПУ и карусельного станка
  • Настройка машины под конкретную деталь
  • Подбор правильных параметров обработки в зависимости от материала и инструментов
  • Предварительная проверка качества выполненных деталей
  • Поддержание надлежащего технического состояния станка и инструментов

Требования:

  • Умение чтения технического рисунка
  • Умение обращаться с измерительными приборами
  • Опыт работы в обработке и эксплуатации токарного станка ЧПУ или карусельного станка
  • Вовлечение в рабочий процесс и хорошая трудовая дисциплина
  • Хорошая организация работы
  • Готовность к работе
  • Приветствуется знание систем управления Sinumerik

Мы предлагаем:

  • Трудоустройство по трудовому договору (umowa o pracę)
  • Привлекательная зарплата
  • Стабильная и долгосрочная занятость

Если Вас заинтересовало наше предложение, пожалуйста, присылайте Ваше резюме на электронный

тел: +48 799 081 116 (Viber, WhatsApp)

Информируем, что мы свяжемся только с отобранными кандидатами.

Согласно действующему законодательству, EWC не взимает плату от кандидатов для участия в процессе найма на работу.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Tokarz CNC i Manualny / Токарь CNC и мануальный

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tokarz CNC i Manualny / Токарь CNC и мануальный w miejscowości: Oleśnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EWC SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tokarz CNC i Manualny / Токарь CNC и мануальный Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tokarz CNC i Manualny / Токарь CNC и мануальный, praca w Oleśnica dopasowana do Twoich wymagań.EWC SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.