Monter klimatyzacji - do 3000 EUR netto- Niemcy

DAAR Personal Service GmbH Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Kwaterunek

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: Monter klimatyzacji - do 3000 EUR netto- Niemcy

Zadania:

  • montaż systemów klimatyzacyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie około 16 EUR netto/h ( od 12 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości do 60 EUR netto za każdy przepracowany dzień)
  • zorganizowane zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych
  • liczne nadgodziny
  • kontakt z biurem w języku polskim
  • nie prowadzimy Zeitkonta

Tel: 519 736 191Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter klimatyzacji - do 3000 EUR netto- Niemcy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter klimatyzacji - do 3000 EUR netto- Niemcy w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter klimatyzacji - do 3000 EUR netto- Niemcy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter klimatyzacji - do 3000 EUR netto- Niemcy, praca w dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.