Koordynator floty

HAYS Sales & Marketing Radom Wynagrodzenie do negocjacji

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Koordynator floty
Radom
NR REF.: 1139203

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie doświadczonych kandydatów na stanowisko Koordynatora Floty.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną floty samochodowej oraz raportowanie wykonanych działań.Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należał nadzór nad terminarzem wymagań technicznych floty, wymaganymi przeglądami, wyposażeniem floty, a także nadzór nad kartami paliwowymi i urządzeniami pokładowymi.

Osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracowała z działami operacyjnymi, mechanikami, serwisami oraz kierowcami, a także z serwisami zewnętrznymi. Koordynator Floty będzie weryfikował zgłoszone usterki oraz zlecał ich naprawę. Będzie odpowiedzialny za weryfikację, rozliczanie i optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem floty, przygotowanie miesięcznych raportów oraz analiz dotyczących kosztów floty, a także monitorowanie stanu technicznego pojazdów.

Nasz Klient poszukuje kandydata, który posiada doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania flotą, zna zagadnienia i procedury związane z eksploatacją pojazdów samochodowych.Idealny kandydat jest zorientowany na najwyższą jakość usług, sumienny i pracowity. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem, choć nie jest to kryterium obowiązkowe.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, o znanej i cenionej marce oraz atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m.in. samochód służbowy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Koordynator floty

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator floty w miejscowości: Radom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator floty Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator floty, praca w Radom dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Merchandiser mobilny

Radom, mazowieckie


Przedstawiciel handlowy SP

Radom, mazowieckie