HeadHunter - Rekruter 360

Teamquest Warszawa

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Praca Zdalna

Rozwój Kariery

TeamQuest to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w rekrutacjach IT. 12-letnie doświadczenie w branży pozwala nam na kreowanie kierunków jej rozwoju dzięki czemu każdy z Konsultantów ma realny wpływ na to jak postrzegana jest firma. Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną i lubisz się rozwijać to ta praca jest dla Ciebie.

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia w rekrutacji IT,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży rekrutacyjnej,
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji,
  • Udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów w branży HR bądź podobnych
  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji biznesowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

Dodatkowe atuty:

  • Zaangażowanie - codziennie czeka nas dużo zadań,
  • Motywację - dużo jej potrzebujemy ponieważ pracujemy w trudnej branży,
  • Chęć rozwoju - branża jest jedną z najszybciej rozwijających się dlatego musimy być na bieżąco,
  • Grę zespołową - pracujemy w zgranym team'ie i potrzebujemy osób, które jeszcze bardziej go wzmocnią,
  • Podejście "can-do" - "niektórzy szukają powodów, inni sposobów',
  • Pewność siebie - jesteśmy specjalistami w swojej pracy :) ,
  • Otwartość na kontakt z dużą grupą kandydatów - każdy projekt rekrutacyjny jest nieco inny dzięki czemu masz możliwość porozmawiania z bardzo szerokim spektrum kandydatów.

Oferujemy:

  • Pracę z bardzo doświadczonymi Konsultantami
  • Wiedzę, którą chętnie przekażemy,
  • Autorski system do zarządzania rekrutacją pozwalający na szybkie wyszukanie pasujących kandydatów,
  • Okres wdrożenia byś miał czas na naukę ,
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego',
  • Duże biurko i wygodny fotel,
  • Szybki laptop + dodatkowy monitor 22'-24",
  • Okazjonalną pracę zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy (8:00-18:00),
  • Świetną atmosferę - jesteśmy na prawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy,

Obowiązki:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Bieżące doradztwo i współpraca w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie relacji z już pozyskanymi,
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi Kandydatami (telefonicznie, mailowo, wideokonferencje),
  • Dbanie o prawidłowy przebieg informacji na każdym etapie procesu rekrutacyjnego (od zainteresowania kandydata ofertą do początku jego pracy w firmie Klienta)
  • Stały kontakt z Klientem w trakcie prowadzenia procesu rekrutacyjnego
  • Doradztwo dla Klienta w zakresie doboru kandydatów i sytuacji na rynku pracy

Gdzie szukać pracy jako HeadHunter - Rekruter 360

Jaka oferta pracy na stanowisku: HeadHunter - Rekruter 360 w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako HeadHunter - Rekruter 360 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HeadHunter - Rekruter 360, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.