Konsultant wdrożeniowy systemu ENOVA

Teamquest Warszawa

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Dla naszego Klienta, szybko i dynamicznie rozwijającej się warszawskiej spółki akcyjnej z branży FinTech wytwarzającej własne oprogramowanie, aktualnie poszukujemy osoby, która zasili zespół zajmujący się innowacyjnym produktem - pierwszym dostępnym zdalnie biurem rachunkowym dla MŚP z pełnym zakresem obsługi księgowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki lub ekonomii
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych lub kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość bazy danych MS-SQL
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy biznesowej potrzeb Klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP i programowanie raportów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • stabilne zatrudnienie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • realizacje projektów dla klientów zagranicznych
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Obowiązki:

  • Wdrażanie Systemu Enova - głównie moduł FK
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych w zakresie korzystania z Systemu Enova
  • Doradztwo w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania Systemu Enova

Gdzie szukać pracy jako Konsultant wdrożeniowy systemu ENOVA

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant wdrożeniowy systemu ENOVA w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant wdrożeniowy systemu ENOVA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant wdrożeniowy systemu ENOVA, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.