Chief Executive Officer (Cyber Security)

HAYS IT & Telecom Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Chief Executive Officer (Cyber Security)
Warszawa
NR REF.: 1139474


Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży cyberbezpieczeństwa, oferująca kompleksowe rozwiązania dla klientów biznesowych.


Twoje następne stanowisko
Chief Executive Officer będzie odpowiadać za strategiczne zarządzanie całością biznesu oraz definicję celów operacyjnych i komercyjnych dla regionu. Celem stanowiska jest zapewnienie zakładanego poziomu zysku operacyjnego spółki i realizacja planów budżetowych.

Zakres obowiązków obejmuje nadzór nad całością działań operacyjnych, analizę rynku i podmiotów konkurencyjnych i wyznaczanie kierunków dalszego rozwoju. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kierować pracą podległego zespołu, dbając o rozwój umiejętności zawodowych i odpowiedni poziom motywacji współpracowników.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 7-letnim doświadczeniem na stanowisku CEO lub pokrewnym, w zarządzaniu firmą z branży rozwiązań IT/ cyber security (mile widziane doświadczenie w środowisku startup'owym), z udokumentowanymi sukcesami.
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w rozwoju nowych produktów i usług w wielokanałowym systemie sprzedaży (indirect channel) oraz wysoko rozwiniętych kompetencji w zakresie zarządzania i prowadzenia złożonych projektów angażujących partnerów biznesowych, doświadczenia w kierowaniu pracą zespołu, doskonałych kompetencji liderskich (motywowanie i rozwijanie pracowników) oraz w zakresie analiz, komunikacji i negocjacji.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwość objęcia kluczowego stanowiska w dynamicznie rozwijającej się organizacji o startup'owym charakterze i portfolio produktów bazującym na nowoczesnych technologiach z zakresu cyber security.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Chief Executive Officer (Cyber Security)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Chief Executive Officer (Cyber Security) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Chief Executive Officer (Cyber Security) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Chief Executive Officer (Cyber Security), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.