Elektromechanik

Gi Group Sp.z o.o. Kutno Wynagrodzenie do negocjacji

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

System Poleceń

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Dla jednego z naszych Klientów -- wiodącej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Kutno

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Realizacja harmonogramów, przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu oraz ogólne zadania z nim związane, m.in. naprawy: elektryczne, mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne.
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii maszyn oraz analiza w celu wyeliminowania źródła ich powstania.
  • Analiza oraz modyfikacja programów sterowników PLC.
  • Wykonywanie zmian asortymentu poprzez wymianę oprzyrządowania (przezbrojenia maszyn).
  • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania i usuwania awarii i usterek maszyn.
  • Składanie zapotrzebowania na części zamienne, śledzenie stanu ich zapasów,
  • Wypełnianie wszystkich wymaganych formularzy i raportów.
  • Zapewnianie utrzymywania parametrów urządzeń w wymaganym zakresie.
  • Utrzymywanie standardów porządkowych, 6S
  • Praca według standardów systemu CMMS- obsługa CWorks

OCZEKUJEMY :

  • Wykształcenia technicznego (mile widziane)
  • Uprawnień SEP
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Zaangażowanie
  • Samodzielność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę tylko 15 dni w miesiącu
  • Karta Multi Sport
  • System płatnych poleceń
  • Pracę w dużej, stabilnej międzynarodowej firmie

Gdzie szukać pracy jako Elektromechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik w miejscowości: Kutno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektromechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektromechanik, praca w Kutno dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.