Specjalista ds. pozyskiwania klientów w branży budowlanej

Idea Rzeszów

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, dobrze komunikuje się w języku angielskim, pozyskiwała klientów i na tym głównie skupiała się Twoja praca, a do tego chciałbyś wyjść poza standardowe ramy poszerzania swoich kontaktów to na pewno musisz się do nas odezwać.

Do naszego zespołu, szukamy osoby, która:

  • ma minimum 2 letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów B2B / dystrybutorów [ mile widziana branża : budowlana, energo-elektryczna, tworzywa sztuczne, ale nie zamykamy się na nikogo ]
  • jest nastawiona na cel bardziej niż na budowanie relacji
  • ma wysokie zdolności komunikacyjne i świetnie odnajduje się w roli handlowca zdobywcy
  • potrafi dobrze komunikować się w języku angielskim [ min. B2 ]
  • jest otwarta na delegacje po całej Europie -- oczywiście wszystko w ramach czasu pracy

Twoim obowiązkiem będzie:

  • pozyskiwanie klientów i budowanie rynku na arenie międzynarodowej
  • umawianie spotkań i organizacja tras delegacyjnych w krajach Europy
  • poprowadzenie pierwszego pełnego procesu sprzedaży we współpracy z działem obsługi klienta i logistyki
  • tworzenie strategii sprzedażowych i realizowanie założonych celów

W zamian damy Ci:

  • komfortowe biuro
  • możliwość podróży po całej Europie
  • wsparcie sprzedażowe i rozwój umiejętności sprzedażowych
  • wysokie wynagrodzenie i jeszcze wyższe prowizje
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i planowaniu swojej pracy

Brzmi ciekawie? Zapraszam zatem do aplikowania swojego CV przez formularz strony.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. pozyskiwania klientów w branży budowlanej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. pozyskiwania klientów w branży budowlanej w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. pozyskiwania klientów w branży budowlanej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania klientów w branży budowlanej , praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Arkadiusz Kardyś

e-mail rekrutacja@talentselect.pl

phone 508 138 5

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie