Mechanika Maszyn Produkcyjnych - od 13,42 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Maasmechelen Wynagrodzenie do negocjacji

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Kwaterunek

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technika - Mechanika Maszyn Przemysłowych.


Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w Zespole odpowiedzialnym za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania wszystkich maszyn produkcyjnych i instalacji na terenie zakładu. Do obowiązków Pracownika będzie należeć sprawdzanie działania maszyn i ich konserwacja, a także umieszczanie i instalacja nowych urządzeń.

 

Kogo poszukujemy?

Dla naszego belgijskiego Klienta poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie na analogicznym stanowisku. Oprócz tego wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego i możliwości wyjazdu własnym samochodem.

 

Co otrzymasz w zamian?

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich (będziesz otrzymywać belgijskie wynagrodzenie, a rozliczać się w Polsce)
  • wynagrodzenie do negocjacji (stawka rozpoczyna się od 13,42 euro brutto/h)
  • liczne dodatki pozapłacowe
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę koordynatora

 

Dodatkowe informacje

Zadzwoń do naszego rekrutera (517 612 024), a on udzieli Ci szczegółowych informacji!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechanika Maszyn Produkcyjnych - od 13,42 euro brutto/h - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanika Maszyn Produkcyjnych - od 13,42 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Maasmechelen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanika Maszyn Produkcyjnych - od 13,42 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanika Maszyn Produkcyjnych - od 13,42 euro brutto/h - Belgia, praca w Maasmechelen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.