Dyrektor Operacyjny - Członek Zarządu - rekrutacja online

HRK S.A. Centralna Polska Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Rozwój Kariery

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny - Członek ZarząduMiejsce pracy: centralna Polska

Zadania:

  • Realizacja strategii Spółki
  • Kierowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi w kilku zakładach produkcyjnych, zgodnie z obowiązującą technologią
  • Ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych
  • Nadzór nad wysoką jakością produkowanych wyrobów
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Przygotowanie propozycji budżetów kosztowych i inwestycyjnych zarządzanych zakładów
  • Dbanie o wysokie standardy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Planowanie i nadzór nad remontami linii technologicznych
  • Analiza przyczyn awarii i przestojów, podejmowanie środków zapobiegawczych ich powstawaniu
  • Optymalizacja procesów zakupowych i łańcucha dostaw
  • Wykonywanie raportów i analiz
  • Ścisła współpraca z Zarządem Grupy Kapitałowej w zakresie strategii rozwoju podległych zakładów oraz Grupy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Operacyjnego lub Dyrektora Zakładu w randze członka zarządu jest wymogiem koniecznym
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu jednostkami produkcyjnymi o wysokich standardach jakości produkcji oraz bezpieczeństwa pracy
  • Znajomość narzędzi Lean i Six Sigma
  • Mile widziane doświadczenie w procesach M&A
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Gotowość do relokacji w pobliże głównej siedziby firmy

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duży poziom samodzielności i decyzyjności
  • Samochód służbowy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dyrektor Operacyjny - Członek Zarządu - rekrutacja online

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Operacyjny - Członek Zarządu - rekrutacja online w miejscowości: Centralna Polska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dyrektor Operacyjny - Członek Zarządu - rekrutacja online Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Operacyjny - Członek Zarządu - rekrutacja online, praca w Centralna Polska dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.