Specjalista ds. sprzedaży internetowej 50+

Idea Katowice

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Rozwój Kariery

Pracujesz, ale myślisz o tym by zmienić pracę bądź sobie dorobić? Dla nas nieważny jest powód poszukiwania pracy, ważne byś miał chęci i był ambitny bo nawet nie musisz wychodzić z domu. Przyda się Twoja kreatywność i znajomość komputera, dlatego, że chcielibyśmy, abyś dołączył / dołączyła do nas jako Specjalista ds. sprzedaży internetowej.

Ilość wolnych wakatów: 5

Twoim obowiązkiem będzie:

  • obsługa nowych i bieżących klientów firmy
  • wystawianie dowodu zakupu bądź sporządzanie prostych FV
  • przyjmowanie i opisywanie reklamacji
  • umieszczanie aukcji i postów sprzedażowych na największych portalach aukcyjnych i społecznościowych
  • współpraca z magazynem i dopilnowanie terminu wysyłki produktów

Wymagamy od Ciebie:

  • znajomości komputera
  • chęci do nauki i rozwoju zawodowego
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • zorganizowania i samodzielności w działaniu
  • dostępności na minimum 20 godzin tygodniowo z możliwością do pełnego etatu
  • mile widziane osoby po 50 roku życia

Damy Ci w zamian:

  • możliwość decyzji jaką formę współpracy z nami podejmiesz: stałą czy dodatkową [ możesz pracować gdzie indziej i mieć chęć po prostu dorobić ]
  • w zależności od formy współpracy oferujemy rozliczenie godzinowe bądź stałą pensję
  • wsparcie managera zespołu
  • możliwość bezpłatnych szkoleń podnoszących Twoje kwalifikacje zawodowe
  • możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny w zależności od Twojej dostępności

Zainteresowany? Zainteresowana? Prześlij do nas swój numer telefonu bądź CV byśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. sprzedaży internetowej 50+

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży internetowej 50+ w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. sprzedaży internetowej 50+ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży internetowej 50+, praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.