Magazynier w Bielawie - 1/2 etatu, zmiana od 15.00 do 19.00 Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Bielawa, dolnośląskie
  • 16-07-2020 , do końca 24 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydata do pracy w Bielawie na stanowisku Magazyniera.

Podreperuj swój domowy budżet!

Szukamy osoby chętnej do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 19:00.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową.

Docenimy Twoje zaangażowanie dzięki premiom każdego miesiąca.

Wyposażymy Cię w niezbędną odzież ochronną do pracy.

 

Czym się zajmiesz?

  • skanowaniem paczek skanerem ręcznym
  • sortowaniem przesyłek
  • rozładunkiem/ załadunkiem przesyłek ważących do 30 kg z kontenerów liniowych

 

Dołącz do nas jeśli:

Cechuje Cię zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz sprawność fizyczna.

 

Dodatkowe Informacje

Zapraszam do kontaktu: d.wozniak@ksservice.pl lub 506 561 604


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier w Bielawie - 1/2 etatu, zmiana od 15.00 do 19.00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier w Bielawie - 1/2 etatu, zmiana od 15.00 do 19.00 w miejscowości: Bielawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier w Bielawie - 1/2 etatu, zmiana od 15.00 do 19.00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier w Bielawie - 1/2 etatu, zmiana od 15.00 do 19.00, praca w Bielawa dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.